• Nowy
JHK

POPL 200 LS

53,00 zł
Brutto
Kolor: OR - Orange
Rozmiar: S

Dostępne rozmiary

OR - Orange
Rozmiar Referencja Cena Stan Ilość
XS POPL 200 LS OR XS 53,00 zł 305
S POPL 200 LS OR S 53,00 zł 443
M POPL 200 LS OR M 53,00 zł 737
L POPL 200 LS OR L 53,00 zł 362
XL POPL 200 LS OR XL 53,00 zł 754
XXL POPL 200 LS OR XXL 53,00 zł 296
3XL POPL 200 LS OR 3XL 53,00 zł 98
RB - Royal Blue
Rozmiar Referencja Cena Stan Ilość
XS POPL 200 LS RB XS 53,00 zł 344
S POPL 200 LS RB S 53,00 zł 404
M POPL 200 LS RB M 53,00 zł 497
L POPL 200 LS RB L 53,00 zł 515
XL POPL 200 LS RB XL 53,00 zł 686
XXL POPL 200 LS RB XXL 53,00 zł 479
3XL POPL 200 LS RB 3XL 53,00 zł 79
WH White
Rozmiar Referencja Cena Stan Ilość
XS POPL 200 LS WH XS 53,00 zł 344
S POPL 200 LS WH S 53,00 zł 560
M POPL 200 LS WH M 53,00 zł 622
L POPL 200 LS WH L 53,00 zł 571
XL POPL 200 LS WH XL 53,00 zł 459
XXL POPL 200 LS WH XXL 53,00 zł 215
3XL POPL 200 LS WH 3XL 53,00 zł 96
RD - Red
Rozmiar Referencja Cena Stan Ilość
XS POPL 200 LS RD XS 53,00 zł 447
S POPL 200 LS RD S 53,00 zł 244
M POPL 200 LS RD M 53,00 zł 549
L POPL 200 LS RD L 53,00 zł 917
XL POPL 200 LS RD XL 53,00 zł 721
XXL POPL 200 LS RD XXL 53,00 zł 352
3XL POPL 200 LS RD 3XL 53,00 zł 502
BK - Black
Rozmiar Referencja Cena Stan Ilość
XS POPL 200 LS BK XS 53,00 zł 627
S POPL 200 LS BK S 53,00 zł 378
M POPL 200 LS BK M 53,00 zł 973
L POPL 200 LS BK L 53,00 zł 584
XL POPL 200 LS BK XL 53,00 zł 566
XXL POPL 200 LS BK XXL 53,00 zł 527
3XL POPL 200 LS BK 3XL 53,00 zł 436
NY - Navy
Rozmiar Referencja Cena Stan Ilość
XS POPL 200 LS NY XS 53,00 zł 471
S POPL 200 LS NY S 53,00 zł 141
M POPL 200 LS NY M 53,00 zł 257
L POPL 200 LS NY L 53,00 zł 607
XL POPL 200 LS NY XL 53,00 zł 561
XXL POPL 200 LS NY XXL 53,00 zł 362
3XL POPL 200 LS NY 3XL 53,00 zł 219
GM - Grey Melange
Rozmiar Referencja Cena Stan Ilość
XS POPL 200 LS GM XS 53,00 zł 366
S POPL 200 LS GM S 53,00 zł 528
M POPL 200 LS GM M 53,00 zł 720
L POPL 200 LS GM L 53,00 zł 701
XL POPL 200 LS GM XL 53,00 zł 671
XXL POPL 200 LS GM XXL 53,00 zł 498
3XL POPL 200 LS GM 3XL 53,00 zł 347
BU - Burgundy
Rozmiar Referencja Cena Stan Ilość
XS POPL 200 LS BU XS 53,00 zł 213
S POPL 200 LS BU S 53,00 zł 19
M POPL 200 LS BU M 53,00 zł 126
L POPL 200 LS BU L 53,00 zł 70
XL POPL 200 LS BU XL 53,00 zł 66
XXL POPL 200 LS BU XXL 53,00 zł 78
3XL POPL 200 LS BU 3XL 53,00 zł 103
TU - Turquoise
Rozmiar Referencja Cena Stan Ilość
XS POPL 200 LS TU XS 53,00 zł 265
S POPL 200 LS TU S 53,00 zł 365
M POPL 200 LS TU M 53,00 zł 574
L POPL 200 LS TU L 53,00 zł 410
XL POPL 200 LS TU XL 53,00 zł 352
XXL POPL 200 LS TU XXL 53,00 zł 282
3XL POPL 200 LS TU 3XL 53,00 zł 94
GF - Graphite
Rozmiar Referencja Cena Stan Ilość
XS POPL 200 LS GF XS 53,00 zł 152
S POPL 200 LS GF S 53,00 zł 500
M POPL 200 LS GF M 53,00 zł 500
L POPL 200 LS GF L 53,00 zł 500
XL POPL 200 LS GF XL 53,00 zł 267
XXL POPL 200 LS GF XXL 53,00 zł 45
3XL POPL 200 LS GF 3X 53,00 zł 159
53,00 zł
Brutto
Ilość

Polo piqué dla kobiet z długimi rękawami i mankietami, 100% bawełna, lekko dopasowane. Zdejmowalna etykieta. Idealna do haftowania. Szczegóły: Dzianina pique Wzmocniona plisa z 3 guzikami w kolorze koszulki Rozcięcia po bokach Wyprofilowany krój 100% bawełna czesana niekurczliwa GM - 85% bawełny / 15% wiskozy Zdejmowalna etykieta Gramatura: 200 g/m² Pakowanie: 50 szt. (paczka) / 50 szt. (karton)
JHK
POPL 200 LS OR S
Nowy

Specyficzne kody

EAN13
8445481124869
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.